Uz. Psikolog Meftune Aktaş


Uzman Psikolog
Meftune AKTAŞ

ONLİNE TERAPİ

BİREYSEL DANIŞMA (çocuk, ergen, yetişkin)
Aile danişmanliği ( Anne-baba- çocuk ilişkisi, Iletişim sorunlari vb.)
Sinav kaygisı, öfke kontrolü, kaygi, stres sorunlari,
travmatik yaşantilar sonucu yaşanan sorunlar vb.

ERGENLİK SORUNLARI,
Okul, başari ve ögrenme sorunlari,

Zeka, gelişim, kişilik değerlendirmesi,
Özel ögrenme güçlügü ( dişleksi, disgrafi, diskalkuli ) 
Dikkat eksikligi ve hiperaktivite bozukluğu,

 

Yetersizim, dayanamiyorum, degersizim, mutsuzum, anlaşilmiyorum,
kendimi ifade edemiyorum, kontrolsüzüm, yalnizim, vb sikayetler,

 

Adres: Uz. Psikolog Meftune Aktas
19. sokak Turan Apt. 134/8 EMEK - Çankaya/ANKARA
Cumhuriyet Fen Lisesi Arkasi
Psikiyatrist Dr. Fatma Betül ALPAY muayenehanesi
Telefon: 0312 434 36 65 - Gsm: 0505 451 07 88Adres: Uz. Psikolog Meftune Aktaş
19. sokak Turan Apt. 134/8 EMEK - Çankaya/ANKARA
0312 434 36 65 Güncelleme Tarihi: 4.08.2024
32 Yorum 4,0

Uz. Psikolog Meftune Aktaş için yorum yaz

Puanınız  

Uz. Psikolog Meftune Aktaş hakkında yapılan yorumlar:

 • Nesrin Reşit
  Nesrin Reşit 21.02.2024 15:05:33

  Huzur
  Meftune hocamla güzel bir yol aldık ,kendimle tanıştım ,barıştım ,bilmediğim farketmedigim beni yoran yıpratan ne çok şey varmış hayatımda ,bunları keşfettim ,şimdi kendimi daha iyi daha mutlu hissediyorum, teşekkürler hocam ??

 • fp
  fp 3.12.2022 11:34:25

  İkinci bir hayat hediye edildi.
  meftune hanım, benim için çok özel. kendisine gittiğimde sağlık sorunlarım ve travmalarım yüzünden çok kötü bir haldeyim. emdr tekniği ile geçmişle olan hesaplasmalarim bitti. kendimi ifade etmeye,değerli olduğumu hissetmeye başladım. benim için çekilmez hale gelen hayat,artık yaşamaya değer bir hale geldi. korkularım azaldı. bu dünyada artık ben de varım,diyebiliyorum. sakın tavırları,içtenliği beni çok rahatlattı. bana ikinci bir hayatı hediye ettiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • fazilet
  fazilet 21.08.2022 18:22:14

  dehb disleksi
  hani bazı aileler der ya “bi sürü yere göründük,çare bulamadık”….hah işte o biz o aileyiz ve bu süreçtede oldukça yıprandık…şuan 11 yaşında olan oğlumuz ders başarısızlığı ve okul uyum problemleri ile pekçok uzmana götürdük fakat ne teşhis ne sonuç alabildik… en sonunda rehber öğretmenimizin aracılığıyla meftune hocamızı bulduk, dehb ve bir miktarda dİsleksİ teşhisi konuldu…. aynı zamanda ilaç ve haftalık terapilere başladık…şuan 8.ayimizdayiz. tedavi başladıktan sonra ilk olarak okul uyum problemi düzeldi,sonrasında ders başarısı yükseldi….öğretmenlerinden övgüler gelmeye başladı . biz terapilere hala devam ediyoruz, çok büyük yol katettik ve hala yolumuz var…. ankaramıza ve özel durumu olan çocuklarımıza çok büyük nimet meftune hanım, çok büyük teşekkür ederiz kendisine…

 • f.u.
  f.u. 17.07.2022 12:28:48

  İyi ki...
  kiymetli meftune hocama çok teşekkürler. samimi yaklaşimi ile kendinizi içten bir ortamda buluyorsunuz. emdr ile sayesinde taniştim ve öyle hafifledim ki çözüm arayan herkese tavsiye ederim. hocam tecrübesi ile çok insana faydali olacaktir. rabbim ilmini arttirsin..

 • merve çelik
  merve çelik 4.04.2022 11:51:49

  yuklerimden kurtulus
  cocukluk tramvalrim yaşadığım kötü olaylar aile içi şiddet değersizlik yıllardır çıkış yolu bulamadım artık herşeye tahammülsüzlugum artmıştı meftune hanıma geldim 3ay gibi bir süre terapi aldım ve şuan çok mutluyum özgüvenli gecmis canımı acitmiyor yuklerimden açılarimdan kurtuldum iyki varsınız iyiki size gelmişim artık pozitif ve anlayışlı bir insanım sabahları mutlu kalkmak ne kadar güzel birseymis